Voor het grondig reinigen en vlekkeloos achterlaten van vloeren is de schrob-/zuigmachine van Verno bijzonder geschikt.
Voor het grondig reinigen en vlekkeloos achterlaten van vloeren is de schrob-/zuigmachine van Verno bijzonder geschikt.
| Afmeting | 118 x 68 x 100 cm |
| Cap | 1750 m²/uur |
| Gew | 210 kilo |
| omschr1 | Schrob-/ zuigmachine accu |
| Werkbr | 51 cm |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 65 |
| Groupprice Week | 163.5 |
| Brstdru | 23 kg |
| Brstsh | 140 tpm |
| Dwbrdt | 68 cm |
| Krbron | 24V |
| Leverbaarmet | schoonmaakmiddel en div. pads |
| Schwtrtnk | inhoud 40 liter |
| Stduitv | met eco mode hulpmiddel, padhouder, ingebouwde acculader |
| Vwtrtnk | inhoud 50 liter |
| Wrksh | Traploos 0-4 km/uur |
| Omkast | Open set |
| Accu 6037700ba73c9 | Acce 2 x 12V/180Ah |
| Sku | 534000200 |