Comfortabel vloeren reinigen? Met ons zitmodel schrob- en zuigmachine reinig je eenvoudig grote en gelijkmatige oppervlaktes.
Comfortabel vloeren reinigen? Met ons zitmodel schrob- en zuigmachine reinig je eenvoudig grote en gelijkmatige oppervlaktes.
| Afmeting | 1890 x 1100 x 1380 mm (l x b x h) |
| Cap | max. 5500 m²/uur |
| Gew | 1085 kg |
| omschr1 | Schrob-/ zuigmachine zitmodel |
| Uitvoer | Zitmodel |
| Werkbr | 1000 mm |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 210.5 |
| Groupprice Week | 527.5 |
| Brstdru | instelbaar 45-150 kg |
| Rijsnh | max. 0 tot 9 km/u |
| Schwtrtnk | 190 liter |
| Vwtrtnk | 200 liter |
| Uitermate geschikt voor het reinigen van grote vloeroppervlakten. | |
| Leverbaarmet | Schoonmaakmiddel en diverse soorten pads |
| Stduitv | Met padhouders 20”, externe acculader en spuitset voor reiniging vuilwatertank |
| Brstsh | 180 tpm |
| Dwbrdt | 1100 mm |
| Krbron | 36V |
| Wrksh | Traploos 0-6 km/uur |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000250 |
| Maximalehelling | 8% |