(Kwarts) stofvrij werken doe je met de diverse stofafzuigers van Verno. De machinestofzuiger Kwarts zorgt ervoor dat schadelijk fijnstof zoals inadembaar kwarts geen gezondheidsrisico bij de gebruiker oplevert. Deze machine is voorzien van een polyester pre-filter 3 M³ en een H13 HEPA filter 2 x 1, 2m². Hij weegt 47 kilo en beschikt over slanglengte van 4 meter.
(Kwarts) stofvrij werken doe je met de diverse stofafzuigers van Verno. De machinestofzuiger Kwarts zorgt ervoor dat schadelijk fijnstof zoals inadembaar kwarts geen gezondheidsrisico bij de gebruiker oplevert. Deze machine is voorzien van een polyester pre-filter 3 M³ en een H13 HEPA filter 2 x 1, 2m². Hij weegt 47 kilo en beschikt over slanglengte van 4 meter.
| Amp | 5 Ampere |
| Druk | -23 kPa |
| Exclu | Kosten voor filters |
| Gew | 29 kg |
| Luchtst | 210 m3/uur |
| Motor | 2x 1260W |
| omschr1 | Machinestofzuiger Kwarts |
| Slanglngt | 4 meter |
| Volt | 230V |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 63 |
| Groupprice Week | 171.5 |
| Extrtbh | 2-delige zuigstang, vloermondstuk |
| h13abs | 1,2 m2 |
| Polypre | 1,5 m2 |
| Slangdia | 38/50 mm |
| Omkast | Open set |
| Promotion Stofvrij | ja |
| Sku | 534000041 |