Schoonmaakwerk op meerdere plaatsen? Deze hogedrukreiniger is zeer geschikt voor het eenvoudig verwijderen van hardnekkige aanslag en vuil. De krachtige koudwater stralen verwijderen vuil in een handomdraai. De meegeleverde vuilfrees helpt jou hier bij.
Schoonmaakwerk op meerdere plaatsen? Deze hogedrukreiniger is zeer geschikt voor het eenvoudig verwijderen van hardnekkige aanslag en vuil. De krachtige koudwater stralen verwijderen vuil in een handomdraai. De meegeleverde vuilfrees helpt jou hier bij.
| Druk | max. 200 bar |
| omschr1 | Mobiele Hogedrukreiniger benzine |
| Opbr | max. 15 ltr/min |
| Uitvoer | Koudwater mobiel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 166.5 |
| Groupprice Week | 411 |
| Afmeting | 240 x 177 x 125 cm |
| Gew | max. 1740 kg |
| Gewleeg | 600 kg |
| Slanglngt | 30 mtr |
| Stduitv | voorzien van tandemas, oplooprem, spuitlans, vuilfrees, schommelschot |
| Tank | 1140 ltr |
| Verm | 8,k kW |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000060 |