De vuilwaterpompen op diesel van Verno Verhuur zijn zeer geschikt voor diverse doeleinden. Zo kan je er ondergelopen ruimtes mee leegpompen, maar bijvoorbeeld ook vijvers of plekken waar een laag met vuil water staat.
De vuilwaterpompen op diesel van Verno Verhuur zijn zeer geschikt voor diverse doeleinden. Zo kan je er ondergelopen ruimtes mee leegpompen, maar bijvoorbeeld ook vijvers of plekken waar een laag met vuil water staat.
| omschr1 | 6" Vuilwaterpomp 475 m³ | Rioolwaterpomp | Diesel | Supergeluidgedempt |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 269.5 |
| Groupprice Week | 736 |
| Afmeting | 250 x 105 x 154 cm |
| Leverbaarmet | Zuigslangen, afvoerslangen, afvoerleidingen en appendages |
| Tank | 300 liter |
| Aansafaan | 6" Cardan |
| Aanzhgte | maximaal 8 mwk |
| Brstverb | maximaal 10 liter/uur |
| Cap | maximaal 475 m³/uur |
| Eiggew | 1.880 kg |
| Gelniv | 61 dB(A) op 10 meter |
| Omkast | Open set |
| Opvhgte | maximaal 37 mwk |
| Stduitv | Elektrische start/stopregeling met vlotterballen, toerental instelbaar |
| Sku | 550500075 |