Met de bronneringspompen van Verno Verhuur kan je eenvoudig het grondwaterpeil (lokaal en tijdelijk) verlagen. Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om droog te kunnen werken. Deze techniek wordt voornamelijk in de grondbewerking en tijdens bouwwerkzaamheden gebruikt.
Met de bronneringspompen van Verno Verhuur kan je eenvoudig het grondwaterpeil (lokaal en tijdelijk) verlagen. Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om droog te kunnen werken. Deze techniek wordt voornamelijk in de grondbewerking en tijdens bouwwerkzaamheden gebruikt.
| omschr1 | 4" Bronneringspomp 60 m³/ 400V |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 145.5 |
| Groupprice Week | 379.5 |
| Aanafdia | 4" Cardan |
| Deze dubbelwerkende zuigerpomp is specifiek geschikt voor: bronbemaling, drainagewerkzaamheden, saneringswerkzaamheden | |
| Afmeting | 220 x 105 x 120 cm |
| Caplucht | max. 65 m³/uur |
| Capwat | max. 65 m³/uur |
| Eiggew | 1380 kg |
| Manohgt | 20 mwk |
| Vacuu | tot max. 9 mwk |
| Voorz | Afsluitbare schakelkast, Automatische sterdriehoek schakelaar, Gegalvaniseerde stenenvanger, Voeding 32A/5p |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 550500105 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |