Met de bronneringspompen op diesel van Verno Materieelverhuur kan je eenvoudig het grondwaterpeil (lokaal en tijdelijk) verlagen. Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om droog te kunnen werken. Deze techniek wordt voornamelijk in de grondbewerking en tijdens bouwwerkzaamheden gebruikt. De pomp zuigt het grondwater aan en voert dit vervolgens via een leiding af. Een voordeel van deze pompen is dat het water én lucht kan aanzuigen. Hierdoor ben je verzekerd van een droog werkoppervlakte. De bronneringspomp is zeer stil, door de supergeluiddempende kast.
Met de bronneringspompen op diesel van Verno Materieelverhuur kan je eenvoudig het grondwaterpeil (lokaal en tijdelijk) verlagen. Dit kan bijvoorbeeld nodig zijn om droog te kunnen werken. Deze techniek wordt voornamelijk in de grondbewerking en tijdens bouwwerkzaamheden gebruikt. De pomp zuigt het grondwater aan en voert dit vervolgens via een leiding af. Een voordeel van deze pompen is dat het water én lucht kan aanzuigen. Hierdoor ben je verzekerd van een droog werkoppervlakte. De bronneringspomp is zeer stil, door de supergeluiddempende kast.
| omschr1 | 4" Bronn.pomp 60 m³/diesel SGG |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 4 |
| Listprice | 163.5 |
| Groupprice Week | 379.5 |
| Aanafdia | 4" Cardan |
| Deze dubbelwerkende zuigerpomp is specifiek geschikt voor: bronbemaling, drainagewerkzaamheden, saneringswerkzaamheden | |
| Afmeting | 260 x 80 x 120 cm |
| Brstverb | 4 ltr/uur |
| Caplucht | max. 60 m³/uur |
| Capwat | max. 60 m³/uur |
| Eiggew | 1800 kg |
| Manohgt | 20 mwk |
| Omkast | Open set |
| Tank | 200 ltr |
| Vacuu | tot max. 9,5 mwk |
| Sku | 550500110 |