Een dompelpomp wordt compleet in de vloeistof ondergedompeld en pompt van daaruit de vloeistof weg. De dompelpomp kan voornamelijk schone vloeistoffen vervoeren, maar kan zeer kleine deeltjes wel verwerken.
Een dompelpomp wordt compleet in de vloeistof ondergedompeld en pompt van daaruit de vloeistof weg. De dompelpomp kan voornamelijk schone vloeistoffen vervoeren, maar kan zeer kleine deeltjes wel verwerken.
| Aansl | 2" |
| Druk | 1,6 bar |
| omschr1 | 2" Dompelpomp 20 m³/230V-1,6 bar |
| Opbr | 20 m³ |
| Optie | Niveauschakeling 230V |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 4 |
| Listprice | 46.5 |
| Groupprice Week | 102.5 |
| Omkast | Open set |
| Sku | 550000015 |