Iets te vervoeren? Deze handige multitransporter doet zijn naam zeker eer aan! Dankzij de rondom te openen aluminium schotten kan een vlakke laadvloer gecreëerd worden en is deze kar voor de meeste vervoersklussen zeer geschikt. Door de aanwezige oprijplaten zijn deze aanhangwagens ook uitermate geschikt voor het vervoeren van machines.
Iets te vervoeren? Deze handige multitransporter doet zijn naam zeker eer aan! Dankzij de rondom te openen aluminium schotten kan een vlakke laadvloer gecreëerd worden en is deze kar voor de meeste vervoersklussen zeer geschikt. Door de aanwezige oprijplaten zijn deze aanhangwagens ook uitermate geschikt voor het vervoeren van machines.
| Afmeting | 405 x 180 cm |
| Laadverm | 2050 kg |
| Laadvl | Ca. 56 cm |
| omschr1 | Multitransporter |
| Uitvoer | Te openen alumium schotten rondom, Houten vloer, Sjorogen binnenzijde laadbak, Voorhek, Bindhaken, Opklapbaar neuswiel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 7 |
| Listprice | 66 |
| Groupprice Week | 186.5 |
| Oprijplaten | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000012 |