Deze minidumper op rupsen kan uitsluitend gebruikt worden op onverhard terrein. De dumper is zeer smal, hierdoor manoeuvreert u de dumper eenvoudig door openingen zoals bijvoorbeeld deurposten. De rupsdumper is vooral geschikt op plekken die u moeilijk kunt bereiken met groot materieel. Met zijn laadvermogen van maximaal 800 kilo is het een zeer compacte rupsdumper waarmee snel gewerkt kan worden. De dumper heeft een tankinhoud van 5 liter, is beschikbaar in een benzine variant en kan maximaal 3,8 kilometer per uur rijden.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
Deze minidumper op rupsen kan uitsluitend gebruikt worden op onverhard terrein. De dumper is zeer smal, hierdoor manoeuvreert u de dumper eenvoudig door openingen zoals bijvoorbeeld deurposten. De rupsdumper is vooral geschikt op plekken die u moeilijk kunt bereiken met groot materieel. Met zijn laadvermogen van maximaal 800 kilo is het een zeer compacte rupsdumper waarmee snel gewerkt kan worden. De dumper heeft een tankinhoud van 5 liter, is beschikbaar in een benzine variant en kan maximaal 3,8 kilometer per uur rijden.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
| Laadverm | Max. 700 kg |
| omschr1 | Minidumper rups 800 kg Benzine |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 120 |
| Groupprice Week | 399.5 |
| Uitsluitend voor gebruik op onverhard terrein | |
| Afmeting | 201 x 76 x 130 cm |
| Eiggew | 580 kg |
| Tank | 5 ltr |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540000865 |
| Duurzaamhuren | Stage V |