Met de mini kraan van Verno Verhuur ben je eenvoudig in staat om zwaar graafwerk te verrichten. Met een maximale graafdiepte van 350 centimeter zijn weinig klussen te zwaar. Daarnaast heeft de graafmachine een storthoogte van maximaal 3,45 meter. De giekverstelling kan linksom 69º en rechtsom 48º draaien. De graafmachine rijdt maximaal 6 kilometer per uur. De standaard uitvoering wordt geleverd met 2 keer een extra functie op lepelsteel en een drukloze retour op de lepelsteel. Daarnaast kunnen er diverse graafbakken, een trilblok en een sloopsorteergrijper bij worden gehuurd.
Met de mini kraan van Verno Verhuur ben je eenvoudig in staat om zwaar graafwerk te verrichten. Met een maximale graafdiepte van 350 centimeter zijn weinig klussen te zwaar. Daarnaast heeft de graafmachine een storthoogte van maximaal 3,45 meter. De giekverstelling kan linksom 69º en rechtsom 48º draaien. De graafmachine rijdt maximaal 6 kilometer per uur. De standaard uitvoering wordt geleverd met 2 keer een extra functie op lepelsteel en een drukloze retour op de lepelsteel. Daarnaast kunnen er diverse graafbakken, een trilblok en een sloopsorteergrijper bij worden gehuurd.
| omschr1 | Mini-Graafmachine 3.700 kg/diesel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 248 |
| Groupprice Week | 737 |
| Afmeting | 490 x 170 x 247 cm |
| Eiggew | 3.825 kg |
| Gkverst | linksom 69⁰, rechtsom 48⁰ |
| Grdpte | maximaal 350 cm |
| Leverbaarmet | Diverse graafbakken en diverse aanbouwdelen |
| Rijsnh | laag 0-3 km/uur, hoog 0,4-6 km/uur |
| Snhgte | maximaal 498 cm |
| Stduitv | CW05 hydr. snelwisselsysteem, 2 extra functies op lepelsteel, drukloze retour op lepelsteel |
| Strthgt | maximaal 345 cm |
| Tank | 42 liter |
| Omkast | Open set |
| Sku | 540001015 |
| Extrafunctie | 1x 61,6 liter/minuut, 1x 20,9 liter/minuut + drukloze retour |