Met de mini kraan met overdruksysteem V3 van Verno ben je eenvoudig in staat om zwaar graafwerk te verrichten. Met een maximale graafdiepte van 350 centimeter zijn weinig klussen te zwaar. Daarnaast heeft de mini graafmachine een storthoogte van maximaal 3,45 meter. De giekverstelling kan linksom 69º en rechtsom 48º draaien. De graafmachine rijdt maximaal 6 kilometer per uur. De standaard uitvoering wordt geleverd met 2 keer een extra functie op lepelsteel en een drukloze retour op de lepelsteel. Daarnaast kunnen er diverse graafbakken, een trilblok en een sloopsorteergrijper bij worden gehuurd.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
Met de mini kraan met overdruksysteem V3 van Verno ben je eenvoudig in staat om zwaar graafwerk te verrichten. Met een maximale graafdiepte van 350 centimeter zijn weinig klussen te zwaar. Daarnaast heeft de mini graafmachine een storthoogte van maximaal 3,45 meter. De giekverstelling kan linksom 69º en rechtsom 48º draaien. De graafmachine rijdt maximaal 6 kilometer per uur. De standaard uitvoering wordt geleverd met 2 keer een extra functie op lepelsteel en een drukloze retour op de lepelsteel. Daarnaast kunnen er diverse graafbakken, een trilblok en een sloopsorteergrijper bij worden gehuurd.
Dit product is ook verkrijgbaar met Stage V motoren.
| omschr1 | Mini-Graafmachine 3.700 kg/diesel met overdruksysteem V3 |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 333 |
| Groupprice Week | 1018 |
| Afmeting | 490 x 170 x 247 cm |
| Eiggew | 3.825 kg |
| Gkverst | linksom 69⁰, rechtsom 48⁰ |
| Grdpte | maximaal 350 cm |
| Leverbaarmet | Diverse graafbakken en diverse aanbouwdelen |
| Rijsnh | laag 0-3 km/uur, hoog 0,4-6 km/uur |
| Snhgte | maximaal 498 cm |
| Stduitv | CW05 hydr. snelwisselsysteem, 2 extra functies op lepelsteel, drukloze retour op lepelsteel |
| Strthgt | maximaal 345 cm |
| Tank | 42 liter |
| Exclu | Filters |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540001015 |
| Extrafunctie | 1x 61,6 liter/minuut, 1x 20,9 liter/minuut + drukloze retour |