Met de machinetransporter van Verno Materieelverhuur kan je zware machines eenvoudig vervoeren. Hierbij kan je denken aan graafmachines, dumpers, shovels, hoogwerkers of andere machines.
Met de machinetransporter van Verno Materieelverhuur kan je zware machines eenvoudig vervoeren. Hierbij kan je denken aan graafmachines, dumpers, shovels, hoogwerkers of andere machines.
| Afmeting | 500 x 210 cm |
| Max | 2020 kg |
| omschr1 | Machinetransporter 2700 kg |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 64 |
| Groupprice Week | 181 |
| Gew | 680 kg |
| Laadvl | ca. 42 cm |
| Uitvoer | Houten vloer, Sjorogen binnenzijde laadbak, Bindhaken, Plato voor graafbak, Zwaar neuswiel, Verstelbare lange oprijbanen (185 cm) |
| Afmbak | 300 x 158 cm |
| Omkast | Open set |
| Sku | 516000009 |