Onze shovel van 3.100 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard stortbak is 700 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 25 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken, grondbak en puinbak. Met palletvorken is de maximale werklast 1.470 kg (bij het type Xtra is deze 2.010 kg). De rechte kieplast is 2030 kg (bij type Xtra 3.550 kg).
Onze shovel van 3.100 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard stortbak is 700 liter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 25 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken, grondbak en puinbak. Met palletvorken is de maximale werklast 1.470 kg (bij het type Xtra is deze 2.010 kg). De rechte kieplast is 2030 kg (bij type Xtra 3.550 kg).
| omschr1 | Kniklader 3,1 ton/diesel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 224.5 |
| Groupprice Week | 821 |
| Aandrwiel | Hydrostat. 4x4 |
| Afmeting | 453 x 153 x 226 cm |
| Eiggew | 3.100 kg |
| Inhbak | 0,70 m3 |
| Leverbaarmet | Palletvorken, Puinriek (153 cm breed), Dichte bak (153 cm breed) |
| Lplhgte | Maximaal 324 cm (type Xtra maximaal 265 cm) |
| Rijsnh | 0-25 km/uur |
| Uitstrthgt | Maximaal 245 cm (type Xtra maximaal 180 cm) |
| Wrklst | Met palletvorken 1.470 kg (type Xtra 2.010 kg) |
| Stgelevrd | inclusief palletvorken, grondbak en puinbak |
| Omkast | Open set |
| Kieplastrecht | 2.030 kg (type Xtra 3.550 kg) |
| Sku | 540001295 |