Elektrisch aangedreven knikladers huur je bij Verno Verhuur. De krachtige en efficiënte Kniklader 2,8 ton is er één uit de nieuwe generatie accu-aangedreven shovels. Een formaat groter dan andere modellen en met dank aan een hoger eigen gewicht in staat zwaardere werkzaamheden uit te voeren. De knikladers hebben een werklast van 1.600 kg en hebben een kiplast van 2.300 kilo, de combinatie met de hefhoogte van 2,5 meter maken ze jouw betrouwbare partner in grondverzet.
Elektrisch aangedreven knikladers huur je bij Verno Verhuur. De krachtige en efficiënte Kniklader 2,8 ton is er één uit de nieuwe generatie accu-aangedreven shovels. Een formaat groter dan andere modellen en met dank aan een hoger eigen gewicht in staat zwaardere werkzaamheden uit te voeren. De knikladers hebben een werklast van 1.600 kg en hebben een kiplast van 2.300 kilo, de combinatie met de hefhoogte van 2,5 meter maken ze jouw betrouwbare partner in grondverzet.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Itemtype | simple |
| Listprice | 327.5 |
| Groupprice Week | 1066 |
| Afmeting | 424 x 140 x 234 cm |
| omschr1 | Kniklader 2,8 ton | 100% Elektrisch |
| Oplaadt | 2-3 uur mer de losse 400V snellader | 12-16 uur met de ingebouwde 230V lader | tussentijds laden toegestaan |
| Werktijd | 7-8 uur bij normaal gebruik |
| Rijsnh | 0-18 km/uur |
| Leverbaarmet | palletvorken, puinriek (160 cm breed), dichte bak (150 cm breed) |
| Eiggew | 2800 kg |
| Aandrwiel | Hydrostat. 4x4 |
| Stgelevrd | inclusief palletvorken, grondbak en puinbak |
| Omkast | Open set |
| Uitstrthgt | 175 cm |
| Wrklst | 1600 kg |
| Lplhgte | 252 cm |
| Kieplastrecht | 2600 kg |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 540001299 |
| Duurzaamhuren | Accupacks en batterijen, 100% elektrisch |