Onze shovel van 1.500 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard grondbak is 400 liter en de maximale uitstorthoogte is 1.82 meter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 12 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken en grondbak met inlegvel. Met palletvorken is de maximale werklast 580 kilo. De rechte kieplast is 1.040 kilo.
Onze shovel van 1.500 kg is een compacte machine, met knikbesturing. De inhoud van de standaard grondbak is 400 liter en de maximale uitstorthoogte is 1.82 meter. Door zijn 4x4 wielaandrijving is deze shovel geschikt voor ieder terrein. De shovel kan maximaal 12 km per uur rijden. De kniklader wordt geleverd inclusief palletvorken en grondbak met inlegvel. Met palletvorken is de maximale werklast 580 kilo. De rechte kieplast is 1.040 kilo.
| omschr1 | Kniklader 1.500 kg/diesel |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 153 |
| Groupprice Week | 561 |
| Inventory | 3 |
| Aandrwiel | Hydrostat. 4x4 |
| Afmeting | 336 x 110 x 216 cm (Type Xtra 339 x 125 x 223 cm) |
| Eiggew | 1.480 kg (Type Xtra 1.550 kg) |
| Inhbak | 0,40 m3 |
| Leverbaarmet | Palletvorken, Puinriek met inlegvel (110 cm breed), Mestvork (Type Xtra met Palletvorken, Puinbak, Dichte bak, Mestvork) |
| Rijsnh | 0 - 12 km/uur |
| Uitstrthgt | Maximaal 182 cm (Type Xtra 136 cm) |
| Wrklst | Met palletvorken 580 kg (Type Xtra met palletvorken 750 kg) |
| Stgelevrd | incl. Palletvorken en grondbak met inlegvel (Type Xtra incl. Palletvorken, Puinbak, Dichte bak) |
| Omkast | Open set |
| Kieplastrecht | 1.040 kg (Type Xtra 1.500 kg) |
| Sku | 540001280 |