Met de knik-telescoophoogwerkers van Verno Verhuur is het mogelijk om op moeilijk bereikbare plekken te werken. Met dank aan de telescopische knikarm zijn de hoogwerkers bovendien breed inzetbaar. De zelfrijdende kniktelescoophoogwerker 21 meter heeft een maximale werklast van 250 kilo. De verdere specificaties lees je onderaan deze pagina, het vluchtdiagram bekijk je via onderstaand document HR21 (MKII) AII.
Met de knik-telescoophoogwerkers van Verno Verhuur is het mogelijk om op moeilijk bereikbare plekken te werken. Met dank aan de telescopische knikarm zijn de hoogwerkers bovendien breed inzetbaar. De zelfrijdende kniktelescoophoogwerker 21 meter heeft een maximale werklast van 250 kilo. De verdere specificaties lees je onderaan deze pagina, het vluchtdiagram bekijk je via onderstaand document HR21 (MKII) AII.
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 585 |
| Groupprice Week | 1430 |
| Afmplatf | 180 x 85 cm |
| Afmeting | 665 x 227 x 218 cm (machineafmetingen) |
| Gew | 6640 kg |
| Mlplatbel | 250 kg |
| Platfoh | Max. 18,8 m |
| Rijsnh | 6 km/uur |
| Trafm | 662 (547) x 227 x 218 cm |
| Werkhgt | 20,8 m |
| Zijdbereik | Max. zijdelingse reikwijdte 13 m |
| Mhplatf | 18,8 mtr |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 546000095 |