Met de ventilatoren van Verno blaast u eenvoudig warme lucht uit een ruimte. De aangezogen lucht koelt tegelijkertijd de ruimte.
Met de ventilatoren van Verno blaast u eenvoudig warme lucht uit een ruimte. De aangezogen lucht koelt tegelijkertijd de ruimte.
| omschr1 | Ventilator 230V - 4.500m³/ uur |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 17 |
| Listprice | 28.5 |
| Groupprice Week | 82.5 |
| Aanbzek | 10A |
| Afmeting | 210 x 510 x 510 |
| Behuizing | Kunststof |
| Gew | 12,5 kg |
| Ipklas | 65 |
| Leverbaarmet | Aanzuig- en/of afvoerslang |
| Luchtdr | max. 250 Pa |
| luchtvp1 | 2.000 m3/uur |
| luchtvp2 | 3.000 m3/uur |
| luchtvp3 | 4.500 m3/uur |
| Opgverm | 0,35 kW |
| Slaansl | 300 mm |
| Voed | 230-50 (1,45) V-Hz (A) |
| Omkast | Open set |
| Sku | 534000180 |