Heaters groot en klein huur je bij Verno Verhuur. In ons assortiment vind je een ruime keuze aan kachels. Alle specificaties van deze heater 12.900 kcal 15 KW/400V vind je hieronder. Twijfel je over de inzet en de capaciteit? Onze specialisten helpen je graag verder.
Tip:
De inhoud van de te verwarmen ruimte, de constructie en de isolatie van die ruimte en het verschil in binnen- en buitentemperatuur zijn bepalend voor je keuze op het gebied van verwarming.
Heaters groot en klein huur je bij Verno Verhuur. In ons assortiment vind je een ruime keuze aan kachels. Alle specificaties van deze heater 12.900 kcal 15 KW/400V vind je hieronder. Twijfel je over de inzet en de capaciteit? Onze specialisten helpen je graag verder.
Tip:
De inhoud van de te verwarmen ruimte, de constructie en de isolatie van die ruimte en het verschil in binnen- en buitentemperatuur zijn bepalend voor je keuze op het gebied van verwarming.
| omschr1 | Elektro Heater 12.900 kcal |
| Verm | 15.000W |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 19 |
| Listprice | 41 |
| Groupprice Week | 99.5 |
| Afmeting | 33 x 52 x 53 cm (lxbxh) |
| Gew | 14 kg |
| Luchtvp | 990 m³/uur |
| Voed | 400V |
| Cap | 12.900 kcal/uur |
| schak1 | Off |
| schak2 | Ventilator |
| schak3 | 7,5 kW |
| schak4 | 15 kW |
| Weerstd | IP 44 |
| Benodigde capaciteit voor 15 graden verwarmen 50 kcal/uur per m3 (redelijk geïsoleerd vertrek) 60 kcal/uur per m3 (slecht geïsoleerd vertrek) | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 542000010 |