Een grote afgesloten ruimte verwarmen? Kies dan voor een indirect gestookte heater; met behulp van luchtaanvoerslangen hou je de warmte binnen en uitlaatgassen buiten. Indirect gestookte heaters zijn de perfecte toepassing bij het verwarmen van loodsen, schuren en feesttenten.
Heaters kies je op basis van:
Wil je voor een huuraanvraag eerst nog advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
Een grote afgesloten ruimte verwarmen? Kies dan voor een indirect gestookte heater; met behulp van luchtaanvoerslangen hou je de warmte binnen en uitlaatgassen buiten. Indirect gestookte heaters zijn de perfecte toepassing bij het verwarmen van loodsen, schuren en feesttenten.
Heaters kies je op basis van:
Wil je voor een huuraanvraag eerst nog advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 106 |
| Groupprice Week | 254.5 |
| Afmeting | 165 x 77 x 115 cm (lxbxh) |
| Afvoer | luchtafvoer 1x Ø 500 mm |
| Brandst | Diesel; verbruik 8 liter per uur |
| Cap | 85 KW/73.000 kcal |
| Gew | 176 kg |
| Leverbaarmet | Brandstoftanks, luchtafvoerslang, ruimtethermostaat |
| Luchtvp | 7.200 m3/uur |
| Rookgas | 150 mm |
| Tank | extern |
| Voed | 230V/50Hz |
| Omkast | Open set |
| Aansltverm | 700W/ 3,2 Ampere |
| Sku | 542000022 |