Feesttent of loods verwarmen? Met de heater indirect gestookt 90KW 78.000 haal je een flinke kachel naar je evenement of bouwterrein. Indirect gestookte heaters verplaatsen warme lucht middels een luchtaanvoerslang, waarbij schadelijke uitlaatgassen buiten de ruimte blijven. Onze verhuurspecialisten helpen je graag de juiste keuze te maken. Bij de inzet van een heater moet je namelijk rekening houden met de inhoud, het type gebruik van en de isolatie van de te verwarmen ruimte.
Wil je voor een huuraanvraag graag eerst advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
Feesttent of loods verwarmen? Met de heater indirect gestookt 90KW 78.000 haal je een flinke kachel naar je evenement of bouwterrein. Indirect gestookte heaters verplaatsen warme lucht middels een luchtaanvoerslang, waarbij schadelijke uitlaatgassen buiten de ruimte blijven. Onze verhuurspecialisten helpen je graag de juiste keuze te maken. Bij de inzet van een heater moet je namelijk rekening houden met de inhoud, het type gebruik van en de isolatie van de te verwarmen ruimte.
Wil je voor een huuraanvraag graag eerst advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
| Brandst | Diesel |
| omschr1 | Heater indirect gestookt 78.000 kcal |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 107.5 |
| Groupprice Week | 262.5 |
| Afmeting | 175 x 70 x 105 cm |
| Brstverb | 8 liter/uur |
| Cap | 90 KW/77.500 kcal |
| Gew | 110 kg |
| Leverbaarmet | Brandstoftanks, luchtafvoerslangen, ruimtethermostaat |
| Luchtvp | 4.300 m³ |
| Rookgas | Ø 150 mm |
| Stroomverbruik | 5 Amp |
| Tank | 105 liter |
| Verm | 1.140W |
| Omkast | Open set |
| Spanning | 230V/50Hz |
| Luchtafvoer | 2x Ø 300 mm |
| Sku | 542000027 |