Heater huren in Groningen, Friesland of Drenthe? Dat doe je bij één van onze zeven vestigingen in Dokkum, Groningen, Drachten, Leeuwarden, Sneek, Meppel of Emmen. Een heater kies je op basis van de inhoud van de te verwarmen ruimte, de isolatie en constructie van die ruimte en ook het type gebruik van de betreffende locatie.
Een grote ruimte zoals een loods, schuur of feesttent kan je verwarmen met indirect gestookte heaters. Met behulp van luchtaanvoerslangen hou je schadelijke stoffen buiten en een goede temperatuur binnen.
Wil je voor een huuraanvraag eerst nog advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
Heater huren in Groningen, Friesland of Drenthe? Dat doe je bij één van onze zeven vestigingen in Dokkum, Groningen, Drachten, Leeuwarden, Sneek, Meppel of Emmen. Een heater kies je op basis van de inhoud van de te verwarmen ruimte, de isolatie en constructie van die ruimte en ook het type gebruik van de betreffende locatie.
Een grote ruimte zoals een loods, schuur of feesttent kan je verwarmen met indirect gestookte heaters. Met behulp van luchtaanvoerslangen hou je schadelijke stoffen buiten en een goede temperatuur binnen.
Wil je voor een huuraanvraag eerst nog advies? Dat kan altijd, onze specialisten helpen je graag bij brandende vragen.
| Brandst | Diesel |
| omschr1 | Heater indirect gestookt 33.500 kcal/uur |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 99.5 |
| Groupprice Week | 232 |
| Afmeting | 145 x 56 x 95 cm |
| Brstverb | 4 liter/uur |
| Cap | 39 KW/33.500 kcal/uur |
| Gew | 80 kg |
| Leverbaarmet | Brandstoftanks, luchtafvoerslangen, ruimtethermostaat |
| Luchtvp | 1.800 m3/uur |
| Rookgas | Ø 150 mm |
| Stroomverbruik | 3,7 Amp |
| Tank | 65 liter |
| Verm | 850W |
| Omkast | Open set |
| Spanning | 230V/50Hz |
| Luchtafvoer | 1x 450 mm |
| Sku | 542000025 |