De heater indirect gestookt 134KW 115.000 is de grootste kachel uit onze collectie heaters. Het verwarmen van een schuur, loods of feesttent is met dit type heaters eenvoudig. Let er wel op dat je de keuze voor een heater laat afhangen van onderstaande factoren:
Indirect gestookte verwarming verplaatst warme lucht middels luchtaanvoerslangen, uitlaatgassen blijven op die manier buiten de ruimte.
Twijfel je over de inzet van verwarming? Onze collega’s adviseren je graag; chat, bel, mail of kom langs op 1 van onze 7 vestigingen vestigingen.
De heater indirect gestookt 134KW 115.000 is de grootste kachel uit onze collectie heaters. Het verwarmen van een schuur, loods of feesttent is met dit type heaters eenvoudig. Let er wel op dat je de keuze voor een heater laat afhangen van onderstaande factoren:
Indirect gestookte verwarming verplaatst warme lucht middels luchtaanvoerslangen, uitlaatgassen blijven op die manier buiten de ruimte.
Twijfel je over de inzet van verwarming? Onze collega’s adviseren je graag; chat, bel, mail of kom langs op 1 van onze 7 vestigingen vestigingen.
| Brandst | Diesel |
| omschr1 | Heater indirect gestookt 115.000 kcal/uur |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 6 |
| Listprice | 117 |
| Groupprice Week | 306 |
| Afmeting | 180 x 85 x 120 cm |
| Brstverb | 12 liter/uur |
| Cap | 134KW/115.000 kcal/uur |
| Gew | 195 kg |
| Leverbaarmet | Brandstoftanks, luchtafvoerslangen, ruimtethermostaat |
| Luchtvp | 8.000 m³/uur |
| Rookgas | Ø 200 mm |
| Stroomverbruik | 7,5 Amp |
| Tank | extern |
| Verm | 1690W |
| Voed | 230V/50Hz |
| Omkast | Open set |
| Sku | 542000026 |
| Luchtafvoer | 4x Ø300 mm/ 1x Ø600 mm |