Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
Huren bij Verno Materieelverhuur betekent snelle levering, gratis transport*, jong A-merk materieel, persoonlijk contact, deskundig advies en met vestigingen in Groningen, Drenthe & Friesland zijn wij altijd in de buurt.
| Afmeting | Ø 15 cm, lengte 82 cm |
| Gew | 4,7 kg |
| omschr1 | Dompelaar 230V - 2300W max. 80° |
| Verm | 2300W |
| Voed | 230V |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 1 |
| Listprice | 15 |
| Groupprice Week | 41.5 |
| Temper | Traploos instelbaar max. 80 graden |
| al bruikbaar bij een vulhoogte van 15 cm | |
| Omkast | Open set |
| Sku | 542000100 |