Voor efficiënt werken op grote hoogte huur je deze moderne en compacte verreiker in de klasse 2x2 meter (compacte verreikers), van slechts 1,91 meter hoog en 1,65 meter breed. Standaard geleverd inclusief palletvorken, puinbak en inlegvel.
De verreiker wordt aangedreven door een 36kW/ 50 pk sterke dieselmotor met katalysator (DOC0 en roetfilter (DPF) die voldoen aan de nieuwste, EU Stage V, normeringen.
Vanwege zijn compacte afmetingen, vierwielbesturing en hefhoogte van 4,8 meter is deze verreiker óók ideaal om materialen te heffen in krappe ruimtes.
De machine heeft hydrostatische vierwielaandrijving met automotive besturing door middel van 8 tons assen en een zware planetaire eindaandrijving. Dankzij de vierwielaandrijving heeft de verreiker een beperkte draaicirkel (binnenradius van 1200 mm).
Voor efficiënt werken op grote hoogte huur je deze moderne en compacte verreiker in de klasse 2x2 meter (compacte verreikers), van slechts 1,91 meter hoog en 1,65 meter breed. Standaard geleverd inclusief palletvorken, puinbak en inlegvel.
De verreiker wordt aangedreven door een 36kW/ 50 pk sterke dieselmotor met katalysator (DOC0 en roetfilter (DPF) die voldoen aan de nieuwste, EU Stage V, normeringen.
Vanwege zijn compacte afmetingen, vierwielbesturing en hefhoogte van 4,8 meter is deze verreiker óók ideaal om materialen te heffen in krappe ruimtes.
De machine heeft hydrostatische vierwielaandrijving met automotive besturing door middel van 8 tons assen en een zware planetaire eindaandrijving. Dankzij de vierwielaandrijving heeft de verreiker een beperkte draaicirkel (binnenradius van 1200 mm).
| Visibility | catalog + search |
| Listprice | 177.5 |
| Groupprice Week | 649.5 |
| Afmeting | 385 x 165 x 197 cm (lxbxh) |
| omschr1 | Verreiker maximaal 1.750 kg/ 4,8 meter |
| Motor | Kubota Stage V 36kW/50PK |
| Brandst | Diesel |
| Rijsnh | 0-28 km/uur |
| Leverbaarmet | Mestklem, tegelriek, schuifbord, veegmachine, volumebak |
| Eiggew | 2.950 kg |
| Inhbak | 660 liter |
| Aandrwiel | Hydrostatisch 4x4 met 2 en 4 wiel stuur |
| Stgelevrd | met palletvorken, puinbak met inlegvel |
| Omkast | Open set |
| Lplhgte | maximaal 480 cm |
| Max Werklast | 1.750 kg (zie grafiek) |
| Max Uitstorthoogte | 410 cm |
| Kieplastrecht | 2.490 kg |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Url Video | https://youtu.be/GEhhjzJ5azA |
| Sku | 544000026 |
| Duurzaamhuren | Stage V |