Deze elektrische gator is ideaal als je veel lange afstanden moet overbruggen op jouw bouw- of eventlocatie. Deze site carrier is volledig elektrisch.
Deze elektrische gator is ideaal als je veel lange afstanden moet overbruggen op jouw bouw- of eventlocatie. Deze site carrier is volledig elektrisch.
| Afmeting | 2950 x 1430 x 1780 mm (lxbxh) |
| Gew | 710 kg (incl accu's van 200 kg) |
| Laadverm | 140 kg |
| omschr1 | Site Carrier - elektrisch |
| Snelhd | max. 30 km/uur |
| Verm | 5-10 kW bij 72 Volt |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 105.5 |
| Groupprice Week | 362.5 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Uitgelicht Home | Ja |
| Inventory | 3 |
| Aantzitpl | 2 |
| Actieradiu | max. met volle accu's 60/80 km |
| Bodemvrhd | 27,5 cm |
| Hellperc | max. 20% (zonder aanhanger) |
| Laadbafm | 85 x 110 cm |
| Maxaanhgew | 500 kg |
| Maxlad | in laadbak 140 kg |
| Stduitv | met trekhaak, 7-polige aansluiting verlichting aanhanger, wegverlichting, dak, voorruit met ruitenwisser, ingebouwde lader |
| Voertafm | 290 x 143 x 186 cm |
| Gebruik op openbare weg toegestaan (landbouwvoertuig gebruik) | |
| Oplaadt | 7 tot 8 uren bij lege accu |
| Omkast | Open set |
| Promotion Nieuw | Nieuw |
| Sku | 534000630 |
| Letop | Voor het besturen van de site carriers is een rijbewijs B verplicht! |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |