De schaarhoogwerker is ideaal voor klussen langs gevels en wanden. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de hoogwerker kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden. Deze schaarhoogwerker is tevens verkrijgbaar met een lithium accu t.b.v. langere gebruiksduur en snellere oplaadtijd.
De schaarhoogwerker is ideaal voor klussen langs gevels en wanden. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de hoogwerker kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden. Deze schaarhoogwerker is tevens verkrijgbaar met een lithium accu t.b.v. langere gebruiksduur en snellere oplaadtijd.
| Afmplatf | 226/318 x 81 cm (in- en uitgeschoven) |
| Gew | 1455 kg (lithium) |
| Mhplatf | 5,9 meter |
| Mlplatf | 230 kg (lithium) |
| omschr1 | Schaarhoogwerker Accu (Lithium)/ 7,9 m |
| Rijsnh | 0-4,0 km/uur |
| Trafm | 244 x 83 x 215 cm (lxbxh) |
| Uitvoer | Zelfrijdend accu |
| Werkhgt | max. 7,9 meter |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 134 |
| Groupprice Week | 349 |
| Inventory | 4 |
| Stduitv | met proportionele bediening en non-markeringsbanden |
| Werktijd | ongeveer 8 uren |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 546000014 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |