Deze schaarhoogwerker is alleen geschikt om in gesloten ruimten mee te werken. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de hoogwerker kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden.
Deze schaarhoogwerker is alleen geschikt om in gesloten ruimten mee te werken. De hoogwerker kan alleen verticaal stijgen en dalen, en kan het beste gebruikt worden op vlakke vloeren en egale oppervlakten. Het platform van de hoogwerker kan uitgeschoven worden, zodat er op moeilijk bereikbare plekken toch gewerkt kan worden.
| Afmplatf | 227 x 112 cm (ingeschoven) 316 x 112 cm (uitgeschoven) |
| Gew | 2220 kg |
| Mlplatf | 450 kg (ingeschoven) 113 kg (uitschuifdeel) |
| omschr1 | Schaarhoogw. Accu 10 meter/ smal |
| Uitvoer | Zelfrijdend accu / smal |
| Werkhgt | Max. 10 meter |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 189.5 |
| Groupprice Week | 475.5 |
| Platfoh | Max. 8 meter |
| Rijsnh | 0,8 tot 4 km/uur |
| Trafm | 248 x 115 x 234/186 cm |
| Stduitv | met proportionele bediening rijden en non-markeringsbanden |
| Uitsluitend geschikt voor gebruik in gesloten ruimten | |
| Werktijd | Ongeveer 8 uren |
| Omkast | Open set |
| Sku | 546000021 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |