Deze pomp is specifiek te gebruiken voor bronbemaling, drainagewerkzaamheden en saneringswerkzaamheden. De pomp zuigt het water aan en voert het af. Een voordeel van deze pompen is dat het water én lucht kan aanzuigen. Hierdoor ben je verzekerd van een droog werkoppervlakte. De bronneringspomp is zeer stil, door de elektromotor.
Deze pomp is specifiek te gebruiken voor bronbemaling, drainagewerkzaamheden en saneringswerkzaamheden. De pomp zuigt het water aan en voert het af. Een voordeel van deze pompen is dat het water én lucht kan aanzuigen. Hierdoor ben je verzekerd van een droog werkoppervlakte. De bronneringspomp is zeer stil, door de elektromotor.
| omschr1 | 4" Bronneringspomp 30 m³/ 400V |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Inventory | 2 |
| Listprice | 131.5 |
| Groupprice Week | 322 |
| Deze dubbelwerkende zuigerpomp is specifiek voor: bronbemaling, drainagewerkzaamheden, saneringswerkzaamheden | |
| Afmeting | 220 x 105 x 120 cm |
| Caplucht | max. 35 m³/uur |
| Capwat | max. 35 m³/uur |
| Eiggew | 830 kg |
| Manohgt | 20 mwk |
| Vacuu | tot max. 9 mwk |
| Voorz | Afsluitbare schakelkast, Gegalvaniseerde stenenvanger, Voeding 32A/5p |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Sku | 550500104 |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |