Dumper nodig? Bij Verno huur je ze in verschillende uitvoeringen; van hoogkiepers tot rupsdumpers en van four wheel drive tot deze licht bedienbare minidumpers.
Dumper nodig? Bij Verno huur je ze in verschillende uitvoeringen; van hoogkiepers tot rupsdumpers en van four wheel drive tot deze licht bedienbare minidumpers.
| Visibility | catalog + search |
| Unitofmeasure | stuks |
| Itemtype | simple |
| Listprice | 120 |
| Groupprice Week | 399.5 |
| Afmeting | 179 x 85 x 107 cm |
| Laadverm | 500 kilo |
| omschr1 | Mini wieldumper op accu |
| Gew | 265 kg |
| Motor | DC motor 2x750W/24V |
| Banden | tractiebanden |
| Rijsnhacht | 0-2,4 km/u |
| Rijsnhvoor | 0-6 km/u |
| Gelniv | <76 dB |
| Omkast | Open set |
| Promotion Duurzaam | keurmerk duurzaam huren |
| Maximalehelling | 25 ̊ |
| Remsysteem | dodemanshendel |
| Overslaghoogte | 589 mm |
| Overslaghoek | 35 ̊ |
| Duurzaamhuren | 100% elektrisch |