Hybride mobiele lichtmasten huren kent een aantal voordelen, zoals:
Brandstofbesparing, Minder CO₂-uitstoot, stiller, minder onderhoud en een langere werktijd.
Deze compacte hybride lichtmast is uitgevoerd met een betrouwbare dieselmotor. Dankzij de optimale afstemming tussen de motor en accupack is het brandstofverbruik gering. Deze lichtmast levert tot maar liefst 11,5 uur continu gebruik zonder CO₂-uitstoot, brandstofgebruik en lawaai dankzij de accupack. De nieuwste generatie is uitgerust met lithium accu waardoor de oplaadtijd aanmerkelijk korter is dan met de AGM accu’s. De AGM accu’s kunnen in 9 uur opgeladen worden, de lithium accu’s laden op in 3 uur. Hierdoor kan het brandstofverbruik over de gehele cyclus branden-laden bijna halveren, alsmede de CO₂-uitstoot.
Hybride mobiele lichtmasten huren kent een aantal voordelen, zoals:
Brandstofbesparing, Minder CO₂-uitstoot, stiller, minder onderhoud en een langere werktijd.
Deze compacte hybride lichtmast is uitgevoerd met een betrouwbare dieselmotor. Dankzij de optimale afstemming tussen de motor en accupack is het brandstofverbruik gering. Deze lichtmast levert tot maar liefst 11,5 uur continu gebruik zonder CO₂-uitstoot, brandstofgebruik en lawaai dankzij de accupack. De nieuwste generatie is uitgerust met lithium accu waardoor de oplaadtijd aanmerkelijk korter is dan met de AGM accu’s. De AGM accu’s kunnen in 9 uur opgeladen worden, de lithium accu’s laden op in 3 uur. Hierdoor kan het brandstofverbruik over de gehele cyclus branden-laden bijna halveren, alsmede de CO₂-uitstoot.
| Afmeting | (l x b x h) 325 x 140 x 240 cm |
| Draai | op volle tank (bij gecombineerd accu/motor gebruik) 350 uur |
| Gew | 1.160 kg |
| Inclus | Aggregaat |
| Lampty | 4 x 150W LED light of 6 x 100W LED light |
| Mastl | 8,5 meter |
| Mastrot | 340 graden |
| Max | verlichtbaar oppervlakte met 10 lux 3.000 m2 |
| Motor | diesel |
| omschr1 | Lichtmast hybride LED mobiel |
| Tank | 50 liter |
| Telesc | Hydraulisch |
| Itemtype | Simple |
| Visibility | Catalog + Search |
| Unitofmeasure | Stuks |
| Listprice | 236 |
| Groupprice Week | 490.5 |
| Inventory | 3 |
| Promotion Duurzaam | Keurmerk Duurzaam Huren |
| Stduitv | Schemerschakelaar, tijdschakelaar, op netspanning aan te sluiten |
| Op het ingebouwde accupakket kan de lichtmast +/- 11,5 uren werken. Daarna schakelt automatisch de dieselmotor bij en deze laadt de accu's in 3 uur weer op. Daarna herhaalt de cyclus zich. Dankzij deze werkwijze kan veel brandstof bespaard worden. | |
| Brstverb | In hybride modus 0,11 liter/uur |
| Omkast | Open set |
| Sku | 526000237 |
| Accu 6037700ba73c9 | Lithium 1 25.9 Vdc 200 Ah |
| Duurzaamhuren | Hybride, LED |